Websitemiz, size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için çerezler (tanımlama bilgisi) kullanmaktadır. Websitemizi kullanmaya devam ederek, çerezlerin kullanılmasını kabul etmektesiniz.

Refine your search

Fırın hacmi (lt)
Renk
Antrasit
Beyaz
Inox
Siyah
Program adedi
Temizleme türü
Temizleme türü
Pirolitik (Hızlı Temizleme) sistemi, kimyasal bir madde kullanmadan fırınınızı temizleyen otomatik bir temizleme programıdır. Hızlı Temizleme programı seçilince pirolitik fonksiyonu devreye girer. 2.8 kW'den az bir enerji harcanarak sıcaklık hızlı bir şekilde 500°C'ye ulaşır ve fırın haznesinin duvarlarındaki yemek kalıntıları yakılarak küle çevrilir. Arta kalan küller, fırından çok kolay bir şekilde temizlenebilir.
Innovation
High Definition Pişirme
Yenilikçi havalandırma sistemi fırın içersinde her noktada eşit ısı dağılımı sağlar. Elektronik kontrol mekanizması ise ısı değişimlerini minimum seviyeye indirger. Böylece; her noktada ve her seviyede High Definition pişirme sonuçları edersiniz.
Dokunmatik kontrol
Yeni Hotpoint ankastre fırınlar özel dokunmatik kontrol sistemi sayesinde kontrol mekanizmasını hızlı bir şekilde devreye sokar. Bu sistem ile çok rahat bir şekilde fırında program seçimi yapılıp pişirim işlemi kontrol edilebilir. İstediğiniz tarifi mükemmel ve zahmetsiz bir şekilde uygulamak için tek yapmanız gereken fırının üzerindeki kolayca anlaşılabilen sembollere dokunmak. Kendini sadeliğe adamış yenilikçi teknolojiden yararlanın.
Teleskopik raylar
Kolayca yerinden çıkarılarak bulaşık makinesinde yıkanabilen teleskopik raylar pişirme işlemini kolaylaştırır. Yeni yağ toplama tepsileri fırın tepsilerinden iki kat daha fazla yağ toplayabilir.
Hızlı temizleme
Hızlı Pişirme programı taze veya ön pişirim işleminden geçirilmiş yiyeceklerin pişirimi için idealdir. Hızlı Pişirme programı sayesinde fırınınızı ön ısıtmaya tabi tutmanıza gerek kalmaz. Bu şekilde pişirim süreci hızlanır ve size %20 ila %50 arasında değişen zaman tasarrufu sağlar.
Pizza programı
Pizza programı, doğru sıcaklık derecesini yakalayarak odun ateşinden çıkmış gibi lezzetli pişirim imkanı sunar. Sadece 30 dakikada içi ve dışı mükemmel şekilde pişmiş nefis bir pizza pişirebilirsiniz.
Tatlı-pasta programı
Otomatik Tatlı-Pasta fonksiyonunu sayesinde hamurlu yiyeceklerin, keklerin, tatlıların dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık, fevkalade güzel pişmiş şekilde sofranıza getirebilirsiniz.
Düşük isıda pişirme
Düşük Isı fonksiyonu sayesinde yiyeceklerin besin değerleri korunarak daha yumuşak bir kıvamda pişmesi sağlanır. Mevcut programlar: 40° Buz çözme, Hamur ve Mayalama; 65° Isıtma, Kurutma; 90° düşük ısıda hızlı pişirim
Ekmek programı
Ekmek programı sayesinde dışı gevrek ve mükemmel altın sarısı, içi yumuşacık ve iyi pişmiş ekmekler pişirebilirsiniz. Program seçildiğinde, pişirme aşamaları, pişirme süresi ve sıcaklık dereceleri otomatik olarak ayarlanır, farklı boyutlardaki ekmekler aynı anda mükemmel şekilde ve geleneksel fırınladan %50 daha hızlı pişirilir.
0 ANKASTRE FIRINLAR
ANKASTRE FIRINLAR
15 30 90 Per Page

Loading data...