Websitemiz, size daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için çerezler (tanımlama bilgisi) kullanmaktadır. Websitemizi kullanmaya devam ederek, çerezlerin kullanılmasını kabul etmektesiniz.

Refine your search

Ocak tipi
Ölçüler (cm)
Bek adedi
Renk
Antrasit
Inox
Beyaz
Siyah
Beyaz
Çakmak tipi
Innovation
High Definition
Hotpoint ocaklar yüksek performans sunan iki farklı inovatif teknolojiye sahiptir. Hotpoint patentli “Direct Flame (Dikey Alev) Teknolojisi 420 delikten dikey olarak yayılan alevler aracılığıyla eşit ısı dağılımı sağlayarak pişirme süresini kısaltır. İndüksiyonlu ocaklarda bulunan Flexy Zone Teknolojisi sayesinde 2 farklı tencere ya da uzun bir balık tavasında yemekleri rahatça pişirmek mümkün.Hotpoint ankastre ocaklar, mükemmel ısı dağılımı ve High Definition pişirme sonuçları sunar.
Wok pişirme beki
Üç taçlı wok pişirme beki, hızlı ve eşit pişirim sağlamak için maksimum güç harcar. Inovatif tasarımı sayesinde kabın altında optimum ısı dağılımını sağlar.
Dokunmatik kontrol
Dokunmatik kontrollü Hotpoint ocaklar sayesinde pişirme programı çok kolay bir şekilde seçilebilir. Kolayca anlaşılabilen birkaç sembole dokunarak pişirme işlemini başlatabilirsiniz.
Kalan ısı göstergeleri
Tüm Hotpoint cam seramik ocaklardaki kalan ısı göstergesi ledler, ocak kapatılmış olsa bile pişirme alanının hala sıcak olduğu konusunda sizi uyarır. Sıcaklık 60° C'nin altına düşünce bu ledler söner.
Çocuk kilidi
Dokunmatik kontrollü tüm Hotpoint cam seramik ocaklarda kontrol kilidi bulunmaktadır. Özellikle küçük çocuklu aileler için vazgeçilmez bir özellik olan kontrol kilidi pişirim ayarlarının istemeden değiştirilmesini önler.
Direct flame
Hotpoint patentli Dikey Alev (Direct Flame) Teknolojisi devrim yaratan yeni bek tasarımı sayesinde ocaklarla buluşuyor. Standart ocaklara kıyasla Dikey Alev (Direct Flame) Teknolojisine sahip ocaklar, 420 delikten dikey olarak yayılan alevler aracılığıyla eşit ısı dağılımı sağlar. Böylece, High Definition pişirme sonuçları sunar.
0 SOLO OCAKLAR
SOLO OCAKLAR
15 30 90 Per Page

Loading data...