Refine your search

Renk
Beyaz
Inox
parlak siyah
Soğutucu Hacmi (lt)
Enerji sınıfı
Enerji sınıfı
Yenilikçi ve çevre dostu Hotpoint, havalandırma sistemi bulunan yeni buzdolaplarını A++, No-Frost buzdolaplarını da A+ enerji verim sınıfında üretmektedir. Bu sayede minimum enerji tüketilerek maksimum performans elde edilir. A++ enerji sınıfında yer alan modeller % 40'a varan tasarruf imkanı sunar.
Kontrol paneli
Innovation
4 Kapılı
Dört kapılı ilk buzdolabı 4-Door Fridge Freezer, inovatif ve orijinal bir tasarıma sahiptir. Yuvarlak hatlarda tasarlanan, metal kaplı 4-Door Fridge Freezer zarif uzun paslanmaz çelik kulplara ve şık bir asimetriye sahiptir. Piyasada benzersiz olan ve mutfaklara farklı bir dokunuş kazandıran dört kapılı buzdolabının tasarımında hiçbir şey şansa bırakılmamıştır. Soğutucu bölümünde birbirinden bağımsız açılabilen iki kapı vardır; dondurucu bölümü iki ayrı çekmeceden oluşur. Dondurucu çekmeceleri hareketli kızaklar sayesinde kolayca açılıp kapanabilir ve kullanımı kolaylaştıran ebatlarda üretilmiştir.
High Definition Soğutma
Hotpoint buzdolaplarında bulunan High Definition Soğutma Teknolojisi, yiyeceklerinizin doğal lezzetini uzun süre muhafaza eder. Active Oxygen Teknolojisi, yiyeceklerinizin ilk günkü tazeliğini 9 güne kadar korur, bakteri oluşumunu yüzde 90’a varan oranda engeller, kötü koku oluşumunu yüzde 70’e varan oranda azaltır. Air Tech Teknolojisi Air Teknolojisi, yiyeceklerinizi mükemmel bir şekilde muhafaza eder.
Active Oxygen
Active Oxygen Teknolojisi, yiyeceklerinizin ilk günkü tazeliğini uzun süre korur.
Ecotech
Ecotech sembolü, en yüksek enerji verimliliğine sahip ürünlerde bulunur. Ecotech özelliğine sahip buzdolapları yüksek verimlilik, daha az miktarda tüketim ve mükemmel performans imkanı sunar.
Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme
Sıcaklığı Ayarlanabilir Bölme sayesinde dondurucu bölmesi -26 °C ile 0 °C arasında istenen sıcaklık derecesine ayarlanabilir. Böylece her türlü yiyecek ideal koşullarda saklanabilir.
Tatil
Tatil fonksiyonu sayesinde tatilde olduğunuz ya da evde uzun süre bulunmadığınız zamanlarda buzdolabınız çalışır vaziyette kalabilir ve enerji tasarrufu etmesi sağlanır. Donrucu bölmesi normal şekilde çalışmaya devam ederek dondurulmuş yiyecekleri dönüşünüzde tüketebilmeniz için muhafaza eder. Fakat boş soğutucu bölmesi bekleme sıcaklığında ayarlanır, bu şekilde küf ya da kötü koku oluşumu olmadan buzdolabı kapısı kapalı tutulabilir ve iç kısmın temiz kalması sağlanır.
Soğuk Duş Sistemi
Sadece gardırop tipi buzdolaplarında bulunan yeni Soğuk Duş Sistemi soğuk havayı doğrudan yiyeceklerin üzerine vermeden eşit şekilde dağıtır. Böylece yiyecekler en iyi şekilde muhafaza edilebilir.
Multi Temperature Zone
The innovative Multi Temperature Zone is the ideal environment to protect and keep food's original freshness and taste during freezing and defrosting,thanks to its Hyper Freeze and Safe Defrost functions.Furthermore, the drawer can adapt to your personal storage needs: it can be used to freeze (-18/26°) or keeps fresh food like fruit and vegetables (+8°).
0 BUZDOLAPLARI
BUZDOLAPLARI
15 30 90 Per Page

Loading data...