Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
HEAT PUMP TECHNOLOGY: THE MOST EFFICIENT WAY TO DRY YOUR CLOTHES

HEAT PUMP TECHNOLOGY: THE MOST EFFICIENT WAY TO DRY YOUR CLOTHES

Dispelling the myth that tumble dryers can't be energy efficient... allow us to introduce Heat Pump Technology; a new, economical way to dry your clothes, linens, bathware and bedding, whilst saving up to 50% in energy.

Discover more

Çamaşır Kurutma Makineleri

Hotpoint çamaşır kurutma makineleri, değişik çamaşır türleri için özel olarak geliştirilmiş ısı ayarları sayesinde çamaşırlarınızı kuruturken zarar vermez ve dokularının ilk günkü gibi gibi kalmasını sağlar. Sahip olduğu kırışıklık ve eskime karşıtı teknolojileri sayesinde en hassas çamaşırları bile gönül rahatlığı ile kurutabilirsiniz. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan çamaşır kurutma makinesine sahip olmak için, Hotpoint'ın yoğun kurutucular, ısı pompalı kurutucular ve havalandırmalı kurutucularının bulunduğu geniş ürün yelpazesine göz gezdirebilirsiniz. Bu A sınıfı kurutma makinelerini ister ön kapaklı, ister üst kapaklı olarak tercih edebilirsiniz. Hotpoint çamaşır kurutma makinenizi isterseniz size en yakın mağazadan satın alabilir ya da mağazaya gitme zahmetine girmeden internet üzerinden satın alabilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Teknolojik özellikler
Hepsini temizle
Karşılaştır
0/3