Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
AKTİF KÖPÜK TEKNOLOJİSİ: LEKELERE VEDA KUMAŞLARA TAM KORUMA

AKTİF KÖPÜK TEKNOLOJİSİ: LEKELERE VEDA KUMAŞLARA TAM KORUMA

Aktif Köpük Teknolojisi; su ve deterjanın makinenin alt kısmında bulunan mekanizmanın içerisinde yıkamanın başından itibaren, geleneksel çamaşır makinelerine göre %60 daha fazla temizleme gücüne sahip olan, aktif köpüğe dönüşmesini sağlar. Aktif köpükler 10 kazan hareketi ile birlikte 100'den fazla lekeyi çamaşırlarınızı koruyarak çıkarır.

Çamaşır Makineleri

Hotpoint çamaşır makineleri, zorlu lekelerle baş etmek ve kıyafetlerinizin ilk günkü gibi kalması için akıllı ev teknolojilerini kullanır. Çamaşır makinesini koyacağınız alana göre çeşitli ölçülerde sunduğumuz ürünler arasında 9 kg çamaşır makinesi ve 10 kg çamaşır makinesi de dâhil olmak üzere 7 ila 12 kg yıkama kapasiteli çamaşır makineleri vardır. Üstelik sessiz çalışan çamaşır makineleri sayesinde evinizin huzurunu bozmadan çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Birçok renk seçeneği sunan ürün grubumuzu satın alabileceğiniz en yakın mağazayı araştırabilir ya da kataloğumuzdan inceleyebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden tüm çamaşır makinesi çeşitlerine göz gezdirebilir ve kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünler hakkında fikirler edinebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan Hotpoint çamaşır makinenizi isterseniz size en yakın mağazadan satın alabilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Enerji sınıfı
Renk
Teknolojik özellikler
Hepsini temizle
Filtrele
31 Ürün

No Results

Hepsini temizle

1-12 / 31

Karşılaştır
0/3