Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
KUSURSUZ BİR ÇAMAŞIR DENEYİMİ

KUSURSUZ BİR ÇAMAŞIR DENEYİMİ

Kurutmalı çamaşır makinesiyle kusursuz bir çamaşır deneyiminin tadını çıkarın. Mükemmel temiz ve kuru çamaşırlar istiyor fakat kurutma makinesi için yer bulamıyorsanız kurutmalı çamaşır makinesi sizin için en ideali.

Kurutmalı Çamaşır Makineleri

Hotpoint kurutmalı çamaşır makineleri, tüm yıkama ve kurutma ihtiyaçlarınızı tek bir makinede birleştirerek alandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Farklı kumaş türlerine göre özel olarak geliştirilen bu çamaşır ve kurutma makineleri, kırışıklık azaltma ve leke engelleme özellikleri sayesinde çamaşırlarınızı bir taraftan kusursuz bir şekilde yıkarken bir taraftan da giymeye hazır bir şekilde kurutuyor. 5 kg ile 10 kg kapasiteli, farklı boyutlardaki Hotpoint kurutmalı çamaşır makineleri ile evinizdeki alana en uygun makineyi bulabilir; siyah, grafit ve beyaz renklerin de dâhil olduğu geniş renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Size en uygun hem çamaşır hem de kurutma makinesini bulmak için kataloğumuza göz atabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra alış-verişinizi ister internetten yapın, isterseniz size en yakın Hotpoint mağazasını ziyaret edin.
Karşılaştır
0/3