Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
Mutfağınızda açık hava esintisi.

Mutfağınızda açık hava esintisi.

Mutfağınızdan kötü koku ve dumanı Hotpoint’in yeni davlumbazlarıyla kovun.


Mutfağınızdaki hava yağ, balık ve köri gibi inatçı kokuların çoğunun %98.9’undan arınır. LED aydınlatma, akıllı sessizlik kontrolü, çift filtreleme teknolojisi, kolay temizlenebilen gövdesi ve uzun süreli filtreleriyle mutfağınız her zaman kokusuz kalacak.

Davlumbazlar

Hotpoint olarak, becerikli bir aşçı olmanın yolunun iyi mutfak aletlerine sahip olmaktan geçtiğini biliyor ve en iyi mutfak aletlerine sahip olmanız için size üstün teknolojili ankastre ürünler sunuyoruz. Bu ürünlerden biri olan davlumbaz çeşitlerimiz arasından dikey, boru şeklinde ya da mutfağınıza entegre edilebilen ankastre davlumbaz modellerimizden size uygun olanı tercih edebilir, ocağınızı mümkün olan en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. 500 mm ile 999 mm genişlikte olan davlumbazlar yemek yaparken ortaya çıkan veya yemekten sonra mutfakta kalan istenmeyen kokulardan kurtulmak için size en uygun yöntemi sunuyor. Siyah, paslanmaz çelik, inox ya da beyaz renk çeşitlerindeki davlumbazlara ek olarak cam bitişli davlumbazları da sizlere sunuyoruz. Modelleri incelemek ve satın almak için size en yakın Hotpoint mağazasını ziyaret edebilir, ya da internet sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Kurulum tipi
Genişlik
Maksimum hava akımı
Enerji sınıfı
Renk
Hepsini temizle
Filtrele
11 Ürün

No Results

Hepsini temizle
Karşılaştır
0/3