Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
Multiflow teknolojisi: tarifleriniz en iyi fırını hakeder.

Multiflow teknolojisi: tarifleriniz en iyi fırını hakeder.

Multiflow teknolojisi sürekli ve eşit ısıyı fırının her bir köşesine dağıtarak yemeğinizin eşit bir şekilde piştiğinden emin olur. Artık yanmış kenarlar ve çiğ kalan kısımlar yok, her seferinde mükemmel sonuçlar var.

Fırınlar

Hotpoint fırınlar sayesinde yepyeni aşçılık deneyimlerine kucak açın. Geniş ürün yelpazesine sahip olan elektrikli fırınlar arasından ister duvara entegre edilebilen türleri, isterseniz çiftli fırınları tercih edebilirsiniz. Üstelik kendi kendine temizleme teknolojisine sahip fırınlar sayesinde yemek pişirme zevkinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. En sevilen Hotpoint özelliklerinden biri olan pizza programı ile herkesin sevdiği pratik yemekler pişirebilir, uzayabilen raf özelliği sayesinde yemeğiniz pişiyorken bile rafı kendinize çekip devrilme ve yanma korkusu olmadan yemeği kontrol edebilirsiniz. Kataloğumuza göz gezdirebilir, kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünler hakkında gerçekçi fikirler edinebilirsiniz. Size en uygun elektrikli, ankastre ya da set üstü fırınlara sahip olmak için en yakın Hotpoint mağazasını ziyaret edebilir ya da doğrudan internet sitemiz üzeriden alışveriş yapabilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Kendi kendini temizleme teknolojisi
Renk
Enerji sınıfı
Teknolojik özellikler
Hepsini temizle
Filtrele
18 Ürün

No Results

Hepsini temizle

1-12 / 18

Karşılaştır
0/3