Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
Mikrodalgada pişirmenin gücünü keşfedin.

Mikrodalgada pişirmenin gücünü keşfedin.

Şık tasarlanmış hızlı pişirme teknolojimiz size fırında pişirmenin çok yönlülüğünü, enerji ve zaman tasarrufuyla ise mikrodalganın yararlarını sunar.

Mikrodalgalar

Yemeklerinizi mükemmel bir şekilde ısıtmak için özel olarak tasarlanan Hotpoint mikrodalga fırınlar yemek konusunda bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Dinamik özelliği sayesinde mikrodalga fırını kullanırken yemeğinize fırında pişiyormuş etkisini verebilir, ızgaralı mikrodalga seçenekleri ile bir mikrodalgadan daha fazlasını elde edebilirsiniz. Siyah, beyaz, inox ve tüketicilerin her daim vazgeçilmezi olan paslanmaz çelik renk seçenekleri ile mutfağınız için en uygun mikrodalga fırınları beğeninize sunuyoruz. Kullanım kolaylığı sağlayan basit görünümü ve şık tasarımı sayesinde Hotpoint mikrodalga fırınlarda yemek ısıtmak ve hatta pişirmek büyük bir zevk. Mutfağınız için en uygun Hotpoint ankastre mikrodalga fırına karar vermek için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da size en yakın Hotpoint mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Mikrodalga Tipi
Pişirme tipi
Yükseklik
Kapasite
Renk
Teknolojik özellikler
Hepsini temizle
Filtrele
13 Ürün

No Results

Hepsini temizle

1-12 / 13

Karşılaştır
0/3