Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
OCAKLI FIRINLAR

OCAKLI FIRINLAR

Ailenize lezzetli ev yapımı yemekler sunmak hiçbir zaman Hotpoint’in ocaklarıyla pişirildiği zamanki kadar ödüllendirici olmamıştı.

Ocaklı Fırınlar

Hotpoint olarak siz müşterilerimizin en iyi yemek pişirme deneyimine erişebilmesi için farklı ihtiyaçlara cevap vermemiz gerektiğini biliyor ve ürünlerimizi bu amaca uygun şekilde tasarlıyoruz. 2, 4 ya da 5 gözlü olarak sunduğumuz geniş ürün yelpazeli set üstü ocaklar arasından elektrikle ya da gazla çalışan türleri tercih edebilir, mutfağınızı zarif tasarımlı indüksiyon ocaklara süsleyebilirsiniz. Her bir ocak çeşidi, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahiptir. Tencerenin altını eşit derecede ısıtan ocaklarla sevdikleriniz için lezzetli yemekler pişirirken, çocuk kilidi sayesinde çocuklarınızı sürekli kontrol etmek zorunda kalmazsınız. İnternet sitemizden kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünler hakkında gerçekçi fikirler edindikten sonra mutfağınızın baş tacı olacak ocaklı fırın ya da beyaz cam set üstü ocağınızı internet sitemiz üzerinden alabilir ya da size en yakın Hotpoint mağazasını ziyaret edebilirsiniz.
Karşılaştır
0/3