Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
UNUTULMUŞ YİYECEKLER İÇİN TAZE FİKİRLER

UNUTULMUŞ YİYECEKLER İÇİN TAZE FİKİRLER

Son teknoloji ile yiyecek israfından kaçının; yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutar, unutulmuş yiyeceklerin lezzetli öğünlere dönmesini sağlar.

Daha fazlasını keşfet

Buzdolapları

Hotpoint, mutfağınız için değişik boyutlarda ve özelliklerde buzdolapları sunuyor. Akıllı soğutma teknolojisi ile ürünlerinizin daha uzun süre taze kalmasını sağlayan buzdolapları sayesinde yemeklerinizi, malzemenin bozulmasını dert etmeden pişirebilirsiniz. Soğuk hava sirkülasyonu ile tamamen no-frost özellikli olan derin donduruculu buzdolapları sayesinde buzdolabının temizliğini dert etmenize gerek yok. Üstelik A++ buzdolapları ile elektrik tasarrufu yaparken çevrenin korunmasına da katkı sağlayabilirsiniz. Eğer alanınız küçükse ya da geniş iç hacimli buzdolaplarını tercih ediyorsanız dert etmeyin; Hotpoint, normal bir buzdolabının bütün özelliklerine sahip kaliteli mini buzdolapları ve gardrop tipi büyük buzdolapları da sunuyor. İnternet sitemizden ürün kataloğuna göz atın ve müşteri yorumlarını okuyarak ürünler hakkında gerçekçi fikirler edinin. Seçtiğiniz ürünü internet sitemizden satın alabilir ya da size en yakın Hotpoint mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
Seç
Hepsini temizle
Filtrele
Cihaz tipi
Genişlik
Yükseklik
Kapasite
Fanlı Soğutma
Frost Free
Enerji sınıfı
Renk
Teknolojik özellikler
Hepsini temizle
Filtrele
34 Ürün

No Results

Hepsini temizle

1-12 / 34

Karşılaştır
0/3