Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing

SEN NASIL İSTERSEN

HOTPOINT'LE HER GÜN BİRLİKTE

Elektrikli ev aletlerinizden ne beklersiniz? Zamanınızı ve enerjinizi tüketen günlük ev işlerine yardım etmelerini mi? Yoksa evinize ve ailenize sizin gösterdiğiniz özeni göstermesini mi?

Hotpoint yeni nesil elektrikli ev aletleri beklentilerinizin çok daha ötesinde 100 yılı aşan deneyimi ile, günlük işlerinizi kolayca bitirebilmeniz için ihtiyaçlarınızı bilir, işlerinizi paylaşır ve size gereken gücü verir.

Yiyeceklerinizin tazeliğini korumak, akşam yemeği davetiniz için özel bir yemek pişirmek, favori hırkanızın yumuşaklığını bozmadan üzerindeki 100 den fazla inatçı lekeyi çıkarmak… Hotpoint tüm bunlara en az sizin kadar önem verir. Çünkü bazen en küçük detayların bile hayat kalitenizi yükseltip sizi mutlu edebileceğini bilir.

Siz aileniz ve sevdiklerinize zaman ayırırken, Hotpoint ev aletleri de yenilikçi teknolojileri ve sıradışı özellikleri sayesinde sizinle ve tüm işlerinizle ilgilenir. Hem de en az sizin tutkunuz, dikkatiniz ve özeninizle.