Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing

Ankastre Serisi

hero img

MUTFAĞINIZI YENİ LEZZET SERÜVENLERİNE AÇIN

Gelişmiş fonksiyonlar, sıradışı performans ve orijinal tasarım: Hotpoint'in yeni ankastre serisi. Lezzette yeni boyutlar, mutfağa benzersiz bir stil kazandırmak isteyenler için geliştirildi.

Hotpoint ankastre serisiyle mutfağınıza her girişinizde yeni bir duygu ve yeni bir deneyim yaşayacaksınız.

BI Suite

PİŞİRME

MUTFAĞINIZDA TUTKUYLA YEMEK YAPMANIZ İÇİN

MUTFAĞINIZDA TUTKUYLA YEMEK YAPMANIZ İÇİN

Hotpoint'in tasarladığı benzersiz performansa sahip ankastre pişirme aletleri maksimum seçme özgürlüğünün yanısıra mutfakta yaratıcılığınızı ortaya koymanıza ve her seferinde mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Yeni ankastre serisi yiyeceklerinizin karakteristik özelliklerini korur, daha lezzetli olmalarını sağlar ve bütün duyularınızı harekete geçirecek bir deneyim sunar.

SOĞUTMA

TAZELİK GARANTİ ALTINDA

TAZELİK GARANTİ ALTINDA

Satın aldıktan günlerce sonra bile tüketebilmek için yiyeceklerinizin bozulma sürecini yavaşlatmanız gerekir. Hotpoint buzdolapları ve dondurucular, en gelişmiş saklama teknolojileri sayesinde yiyeceklerinizin tazeliğinin ve orijinal lezzetlerini korunmasını sağlar.

Kahve Makineleri

KEYİFLİ BİR MOLA VERİN

KEYİFLİ BİR MOLA VERİN

Espresso, cappuccino, latte macchiato, çay, demlenmiş içecekler ve bitki çayları: Hotpoint'in yeni Kahve Makinesi ile barista elinden çıkma mükemmel lezzetleri kolaylıkla yakalayabilir, içeceklerinizi tam olarak istediğiniz şekilde hazırlayabilirsiniz.