Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
GENTLE STEAM TEKNOLOJİSİ İLE YENİ, ÇOK FONKSİYONLU HOTPOINT FIRIN

GENTLE STEAM TEKNOLOJİSİ İLE YENİ, ÇOK FONKSİYONLU HOTPOINT FIRIN

Yemek pişirme deneyiminizi bütünüyle değiştirecek bir fırın

DAHA LEZZETLİ

Balığa bayılıyorum. Balığı, tüm besin değerlerini korurken aynı zamanda daha da lezzetli hale getirecek şekilde pişirmek istiyorum.

DAHA KIVAMLI

Kısa süre önce ekmek yapmayı öğrendim. Sonuç mu? Tam da sevdiğim gibi: içi yumuşacık, dışı kızarmış ve çıtır çıtır İçi yumuşacık, dışı kızarmış ve çıtır çıtır.

DAHA HAFİF

Daha basit ve sağlıklı bir hayat tarzı seçtim. Yağlı ve çok soslu yemeklerden vazgeçebilirim. Ama pişerken suyunu korumuş yumuşak ve lezzetli bir etten asla.

DAHA ÇOK OLASILIK

Mutfakta farklı tarifler denemeyi seviyorum. Geleneksel fırını buharlı pişirmeyle birleştirmek bence harika bir fikir!

GENTLE STEAM TEKNOLOJİSİ

GENTLE STEAM TEKNOLOJİSİ

İdeal yemek pişirme yöntemi olan buharlı pişirme, yiyeceklerin lezzetinin, suyunun ve besin değerlerinin korunduğu mükemmel yemekler pişirmenizi sağlar. Ama asıl farkı yaratan, geleneksel fırın özellikleriyle birleşen buhardır: bu güçlü birleşim sayesinde, içi sulu, dışı kızarmış ve çıtır çıtır olan lezzetli yemekler pişirerek harikulade sonuçlar elde edebilirsiniz.

ÖZEL 3 AYRI PROGRAM

ÖZEL 3 AYRI PROGRAM

Fırın boşluğunun alt kısmındaki alana biraz su koyduktan sonra istediğiniz programı seçip pişirmeye başlayın. Fırının sahip olduğu özel seçenekler, tarifiniz için pişirme değerlerini ayarlar ve suyu buhara dönüştürerek ekmek, et ve balıkta mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Yiyeceklerinizin içerdiği doğal nemi koruyan buharlı pişirme yöntemiyle, içi yumuşak ve sulu, dışı kızarmış ve çıtır çıtır yemekler hazırlayabilirsiniz. Tek kelimeyle mükemmel.

3 ADIMDA MÜKEMMEL YEMEK PİŞİRME

1. Adım

1. Adım

Fırının içindeki alana su dökün

2. Adım

2. Adım

Buharlı programı seçin

3. Adım

3. Adım

Doğru ısı düzeyini ayarlayın

VİDEOYU İZLEYİN