Tavola disegno 1Fill 1Confirm_flagIcon/Appliance/Cooking/LittleIcon/Appliance/Cooling/LittledownloadFill 1Info_textWASHING MACHINEFill 1Tavola disegno 1Risorsa 1Icon_searchIcon_searchwellbeing
BULAŞIK YIKAMADA YENİ BOYUT

BULAŞIK YIKAMADA YENİ BOYUT

Zorlu bulaşıklar için daha fazla güç, mükemmel sonuçlar

Power Clean

Yeni Hotpoint bulaşık makineleri Power Clean ile ekstra güçlü yıkarken Power Dry ile de mükemmel kurutma performansı sağlar bu sayede bulaşıklarınız 1 saat içerisinde yıkanır ve kurulanır. Size sadece kalabalık sofraların tadını çıkarmak kalır.

özellikleri

POWER CLEAN
POWER DRY
FLEXILOAD SİSTEMİ
ÇEVRE DOSTU
INVERTER MOTOR
ZONE WASH/ MULTI ZONE

POWER CLEAN

Power Clean teknolojisi alt sepetin arkasındaki ilave güç fıskiyeleri ile alt rafta daha yoğun ve güçlü yıkama sağlar. Ayrıca, bu modeller için geliştirilmiş özel alt sepet tutacaklarıyla Türk mutfaklarının vazgeçilmezi büyük tencereler dik yerleştirilerek alt sepette %30 daha fazla hacim sağlanır.

POWER DRY

Power Dry, sadece 1 saat içinde yıkama ve kurulama yapabilen Hotpoint'e özel bir teknolojidir. Power Dry teknolojisi ilave hava çekiş sistemiyle kurulama arasında oluşan buharı dışarı atarak tüm bulaşıklarda lekesiz bir bitiş sağlar. Böylece, çok zor kuruyan plastik bulaşıklarda bile mükemmel kurutma sağlar.

FLEXILOAD SİSTEMİ

Flexiload teknolojisi; sağa ve sola hareket edebilen superslider ve yukarı aşağı hareket edebilen liftup sepet sistemleri ile tek seferde daha çok bulaşığın makineye yerleştirilmesine yardımcı olur. Çatal bıçaklar için ekstra bulunan üçüncü sepet alt sepeti genişletirken, alt sepette bulunan mandal tutucular ile tencereler tutturularak geniş alan kullanımı sağlanır. Bu sayede tepsi gibi büyük bulaşıklar bile kolayca yıkanır.

ÇEVRE DOSTU

Hotpoint bulaşık makineleri ile daha az enerji ve su tüketirsiniz. Akıllı kullanım ile ( Multi-Zone, Power Dry, Tablet, Hızlı Yıkama) sadece 9 litre su kullanır.

INVERTER MOTOR

Inverter Motor teknolojisi ile yıkama performansı artarken, enerji kullanımını ve ses seviyesini en aza indirir.

ZONE WASH/ MULTI ZONE

Zone Wash/ Multi-Zone teknolojisi, alt ve üst sepetleri farklı su basınçlarıyla yıkayarak enerji ve su tasarrufu sağlar. Programı da, sepeti de ihtiyacınıza göre siz belirleyebilirsiniz. Yoğun program seçildiğinde; %30 daha yüksek temizlik performansı elde edilir. Normal yıkama tercih edildiğinde ise bölgesel yıkama ile %30 enerji ve su tasarrufu sağlanır.