Özellik Seç

Kurutma kapasitesi (kg)
Kontrol paneli
Innovation
Aqualtis
Aqualtis kurutma makineleri her anlamda mükemmel özellikler taşır. Maksimum enerji verimliliği sağlayan, çevreye duyarlı Aqualtis kurutma makineleri, giysilerinize gereken özeni gösterir, korur ve bakım yapar. Aqualtis serisindeki kurutma makineleri farklı çamaşır türlerine uygun çözümler sunar.
Jeans Programı
Blucinleriniz için özel olarak geliştirilmiş Jeans Programı, kurutma makinesindeki özel ısıtma sistemi ve hassas tambur hareketleri sayesinde blucinlerinizin rengini, esnekliğini ve şeklini koruyarak  mükemmel kurutma sonuçlarını garanti eder.
Anti-Alerji
İngiliz Alerji Derneği onaylı Anti-Alerji Programı’yla giysilerinizdeki toz, alerjen, bakteri, polen ve akarları %99,99 oranında yok edebilirsiniz. Özellikle hassas ciltleri korumada etkilidir.
Smart Dry Programı
SMART DRY PROGRAM MANAGER: до 7 автоматични нива на сушене и 85 различни комбинации от програми гарантират максимална защита за всички ваши дрехи с идеалната програма на изсушаване.
Kırışık Önleme Programı
Siz çamaşırlarınızı makineden çıkarana kadar program sonunda makineniniz çamaşırlarınızı sürekli döndürerek kırışmasını önler.
Peluş Oyuncak Programı
Pelüş oyuncaklardaki tozları havayla temizler. Program düşük sıcaklıkta ve yumuşak tambur hareketleriyle çalışarak oyuncaklara zarar vermeden tazeler, original görünümlerini korur.
Tazeleme Programı
Tazeleme program, giysilerinizi ıslatmadan havalandırmak için geliştirilmiş 20 dakikalık programdır. Sadece bir kez giydiğiniz ya da gardıropta uzun sure kaldığı için havasız kalan giysilerinizi tazelemek için kullanabilirsiniz.
0 KURUTMA MAKİNELERİ
KURUTMA MAKİNELERİ
15 30 90

YÜKLENİYOR