Refine your search

Fırın tipi
Fırın hacmi (lt)
Renk
Antrasit
Beyaz
Inox
Siyah
Temizleme türü
Temizleme türü
Pirolitik (Hızlı Temizleme) sistemi, kimyasal bir madde kullanmadan fırınınızı temizleyen otomatik bir temizleme programıdır. Hızlı Temizleme programı seçilince pirolitik fonksiyonu devreye girer. 2.8 kW'den az bir enerji harcanarak sıcaklık hızlı bir şekilde 500°C'ye ulaşır ve fırın haznesinin duvarlarındaki yemek kalıntıları yakılarak küle çevrilir. Arta kalan küller, fırından çok kolay bir şekilde temizlenebilir.
Innovation
Dokunmatik kontrol
Yeni Hotpoint ankastre fırınlar özel dokunmatik kontrol sistemi sayesinde kontrol mekanizmasını hızlı bir şekilde devreye sokar. Bu sistem ile çok rahat bir şekilde fırında program seçimi yapılıp pişirim işlemi kontrol edilebilir. İstediğiniz tarifi mükemmel ve zahmetsiz bir şekilde uygulamak için tek yapmanız gereken fırının üzerindeki kolayca anlaşılabilen sembollere dokunmak. Kendini sadeliğe adamış yenilikçi teknolojiden yararlanın.

The innovative ventilation circulates heat in all directions, top, down, right to left, spreading it uniformly over every point in the internal cavity. Electronic control limits termperature fluctuations to a minimum, thus enabling High Definition cooking in any position, on any level in the oven

0 ANKASTRE FIRINLAR
ANKASTRE FIRINLAR
15 30 90 Per Page

Loading data...