Refine your search

Emiş Gücü 450 W
Tek seferde temizlik için 450W'a kadar yüksek emiş gücü
Emiş Gücü 425 W
Tek seferde temizlik için 425W'a kadar yüksek emiş gücü
Emiş Gücü 350 W
Tek seferde temizlik için 350W'a kadar yüksek emiş gücü
Emiş Gücü 300 W
Tek seferde temizlik için 300W'a kadar yüksek emiş gücü
Emiş Gücü 235 W
Tek seferde temizlik için 225W'a kadar yüksek emiş gücü
Dual sistem teknolojisi
Dual filtre sistemi, elektrikli süpürgeyi sadece ambalaj içerisinde bulunan dönüştürme kitini kullanarak, torbasız ve torbalı olarak kullanma imkanı sunar.
Uzaktan kumanda
Tek dokunuşla, ihtiyaç duyduğunuz emiş gücünü kolayca seçebilir, elektrikli süpürgenizi bekleme modunda kullanabilirsiniz.. En ufak bir çaba bile gerektirmeden süpürge sapında yer alan uzaktan kumanda ile emiş gücü kontrolü sağlayabilirsiniz.
Trolley sistemi
Ekstra çaba harcamadan, süpürgeyi mobilyalara çarpmadan kolayca hareket ettirmeyi sağlayan özel trolley sistemi sayesinde ev temizliği artık çok kolay.
Park pozisyonlu standart başlık
Süpürge güvenli bir şekilde dik konumda bırakılabilir.
99,99% Bacteria removal without chemicals needed
Hotpoint Motion Steam Mop uses high pressure dry steam to ensure hygienically clean surfaces: dry in just 1 minute*! Endorsed by the British Allergy Foundation, Motion Steam ensures over 99.99% dust retention for maximum protection against allergens whilst the antibacterial protection of the dustbin also helps prevent bacteria** * Based on laboratory test, carried out at 25°C, 60% humidity on tiles ** Eliminates all common bacterias such us escherichia coli, staphylococcus aureus, candida abicans
Kimyasal deterjan ve benzeri katkı maddeleri eklemeden yüksek basınçlı kuru buhar ile tüm zeminlerde mükemmel hijyen sağlar.
Hotpoint Motion Steam Buharlı Temizleyici, tüm yüzeyleri hijyenik bir şekilde temizlemek için yüksek basınçlı kuru buhar kullanır : yüzeyler sadece 1 dakikada kurur*! British Allergy Foundation tarafından onaylı Motion Steam Buharlı Temizleyici, alerjenlere karşı maksimum koruma sağlamak için mükemmel toz tutma performansına sahiptir.** *Labaratuvar testlerine göre 25°C sıcaklık ile fayans üzerine %60 oranında nem uygular.
Pure Clean hepa 13
%99.95'in üzerinde mükemmel toz tutma performansı ile alerjenlere karşı maksimum koruma sağlar.
160° derece döner başlık
160 derece döner başlık sayesinde ulaşılması zor alanları kolayca temizleyebilirsiniz.
Hızlı Kurutma
Hotpoint Motion Steam Buharlı Temizleyici, su damlaları bırakmadan, 1 dakikadan kısa sürede hızlı kurutma sonuçlarını garantiler. Hızlı bir şekilde yüzeyleri kurutmak için temizleme gücü ve basınçlı ""kuru"" buharı maksimum seviyeye çıkartmak için 120°C yüzey bazlı yoğunlaşma ısıtıcı sıcaklığı ve yüzey basıncı uygular. * 25°C sıcaklıkta %60 nem oranına sahip döşeme üzerinde yapılan laboratuvar testine dayanır.
0 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER
ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER
15 30 90 Per Page

Loading data...