ONLİNE SATIŞ BİLGİLENDİRME

Sipariş

Sitemizden almış olduğunuz tüm ürünler, siparişiniz onaylandıktan sonra 2 ile 10 işgünü içerisinde teslim edilir. Sipariş teslimatımız sadece Türkiye'de bulunan illere yapılmaktadır. KKTC'ye gönderim yapılmamaktadır. Siparişiniz ile ilgili "service.tr@whirlpool.com" mail adresinden veya hafta içi 08.00-20.00 saatleri arasında aşağıdaki numaralardan bilgi alabilirsiniz: Tel: 444 50 10


Teslimat

Ürününüzü teslim alırken lütfen teslim tarihini, teslim fişinin üzerine not düşünüz. Teslimat esnasında ürünün ambalajında hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Ambalajında hasar olan ürünlerde teslim fişinin üzerinde hasarlı olduğunu belirtiniz. Ürünüz eğer beyaz eşya ise teslimat sonrası lütfen ambalajı açmayınız, yetkili servisimiz kurulum aşamasında ambalajı açıp, gerekli kontrolleri sağlayacaktır.


İade

Sitemizden satın almış olduğunuz bir ürünü teslimat süresinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. "service.tr@whirlpool.com" mail adresine veya hafta içi 08.00-20.00 saatleri arasında "444 50 10" tel numaralarına iade talebinizi bildirerek cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. İadeniziniz kabul edilmesi için iade edilecek ürünün ambalajı, faturası ve varsa aksesuarları eksiksiz şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.