YEMEKMATİK,
10 FARKLI PİŞİRME
MODUYLA
SİZİ GERÇEK BİR ŞEFE
DÖNÜŞTÜRECEK!

1,5 litre haznesi, 6 porsiyon
yemek kapasitesi, 10 farklı
pişirme seçeneği ve 15
otomatik pişirme programı
sayesinde mutfakta
çok az zaman harcayarak
mükemmel yemekler
hazırlayabileceksiniz.

ÜRÜN SAYFASI
TEKNOLOJİ VE TASARIM    

10 FARKLI FONKSİYON

MUTFAĞINIZDAKİ EN İYİ YARDIMCINIZ

En zor tariflerde bile yemekmatik ona verdiğiniz her görevi başarıyla yerine getirir: pişirme, çırpma, karıştırma, doğrama, harmanlama, yoğurma, emülsiyonlaştırma ve kaynatma.Gerçek bir şefmiş gibi yemeklerinizi hazırlayabilen yemekmatik, mutfağınız için kesinlikle ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklerde bir ürün.

TÜM PİŞİRME METHODLARINI UYGULAYABİLMENİZİ SAĞLAYAN VE ÖNCEDEN AYARLANABİLEN 15 OTOMATİK PİŞİRME PROGRAMI

Yemekmatik dijital zamanlayıcı, herhangi bir otomatik pişirme programını kolayca ayarlama imkanı sunar: kızartma, kısa ateşte pişirme, güveç, pilav, bebek maması, tatlı ve baharatlı soslar... Sadece istediğiniz tarifi seçin ve zamanı ayarlayın. Pişirme haznesi dilediğiniz yemeği istediğiniz şekilde otomatik olarak pişirsin.

MAKSİMUM KULLANIM KOLAYLIĞI VE RAHAT TEMİZLEME

Yemekmatik, 1,5 litre (6 porsiyon) kapasiteye sahiptir ve her porsiyonda 6 kişilik yemek yapabilir. Kompakt tasarımı ve bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilme özelliği ile mutfağınızdaki 1 numaralı yardımcınız olmaya hazır.

ARAÇLAR VE AKSESUARLAR: HER ŞEYİYLE EKSİKSİZ VE PRATİK

Tariflerinizi hazırlamanız için size yardım eder. Üstün teknolojisi, değişken hızı ve tam donanımlı aksesuarları ile kesme, bir araya getirme, karıştırma ve diğer pek çok şekilde sonsuz sayıda tarifi yemekmatik her zaman kusursuz sonuçlar sunarak tek başına hazırlar. Su ekleyebilmeniz ve 6 porsiyonu belirleyebilmeniz için ölçme kabı ile birlikte büyük paslanmaz çelik hazne.

  • Buharlaşma ve katı/sıvı yiyeceklerin pişirilme esnasında kolayca eklenebilmesi için buharlı pişirme özel delikli kapak.
  • Pişme esnasında hazne merkezinde yer alarak malzemeleri karıştıran ya da piştikten sonra yemeği kaldıran spatula.
  • Pişirme esnasında malzemeleri mükemmel bir şekilde karıştırmak ve emülsiyonlaştırmak için kürek: çok amaçlı bıçak ve testere dişli buz kırıcı gerektiği zaman yukarıdan koyularak ve değiştirelerek kolayca kullanılabilir.
    Hafif yiyecekleri sadece buharın gücü ile en sağlıklı şekilde pişirebilmek için buharlı pişirme sepeti. Ayrıca makarna ve sebzeler için süzgeç amaçlı da kullanılabilir.

VİDEO