Skip to Content
anonymous

ÖZELLİKLER

   

• Elektronİk kontrol panelİ

• Sebzelİk Nem Kontrol Sİstemİ

• 0° kahvaltılık Bölmesİ

• I Care - Enerjİ Tasarruf Modu

• Hızlı Dondurma

 

     
     
     
Oksijen molekülleri ile tazelik için ideal bir ortamı sağlar, yiyeceklerinizin besin değerini haftalarca korur.*
* Bağımsız test ve sertifikasyon kuruluşu, SLG Prüf–und Zerierungs GmbH'nın (2017) test sonuçlarına dayanmaktadır. Testler Hotpoint Ariston No–Frost, Active Oxygen teknolojili buzdolaplarında  yapılmıştır.
   

SEBZELİK NEM KONTROL SİSTEMİ

    Sebzelerin tazeliğini korumak için nem çok önemlidir. Sebzelik bölmesinin üstünde bulunan özel sürgülü mekanizma ile hava dolaşımı kontrol edilerek, sebzeler ideal nem ve soğuklukta saklanır. Böylece tazelikleri uzun süre korunur.

 

   

SIFIR °C BÖLMESİ

    Hassas gıdalarınızı sıfır °C sıcaklık ortalamasında güvenle saklayabileceğiniz özel bir bölmedir. Et/balık ürünleri ve kahvaltılık için hazırlanmış özel bölmede tutulan gıdalar; besin değerlerini, tazeliklerini, tat ve renklerini daha uzun süre muhafaza ederler. Marketten, pazardan alınan et, balık gibi hassas yiyeceklerin birkaç gün içerisinde tüketilecekse, dondurulup tekrar çözülmesine gerek kalmadan taze kalmasını sağlar.

I CARE FONKSİYONU

I Care fonksiyonu, buzdolabınızın minimum enerji tüketerek çalışmasını sağlar. Üstelik soğutma performansını üst seviyede tutar. Böylece siz evde yokken minimum enerji harcar.

HIZLI DONDURMA FONKSİYONU

Hızlı dondurma fonksiyonu ile tek tuşla yeni dondurmak istediğiniz gıdaları hızlı bir şekilde dondurabilirsiniz. Hızlı dondurma fonksiyonu sayesinde yeni dondurulacak gıdalar önceden donmuş gıdaların soğukluk derecesine kısa sürede ulaşarak ısı dengesi korunur.

// ]]>