DİJİTAL KETTLE

EN SEVDİĞİNİZ İÇECEK, MEYVE SUYU, SORBE YA DA DONDURMA İÇİN EN DOĞRU ISI

50° C ile 100° C arasında değişen 6 sıcaklık ayarı
   
SICAK
TUTMA
FONKSİYONU
Suyu 1 saat
süreyle
istediğiniz
sıcaklıkta
tutar.
   
ÖN-KAYNATMA
FONKSİYONU
Sudaki
tortuları
temizler

 

TEKNOLOJİ VE TASARIM

HER İÇECEK İÇİN İDEAL SICAKLIK

Çay, çok ilgi bekleyen bir içecek. Her çeşidi tüm aromasını vermek için suda belli bir sıcaklıkta demlemeyi gerektirir. Bitki çayları ve kahvenin de kendine has ihtiyaçları var.
İşte bu yüzden Ultimate Collection'ın dijital su ısıtıcısı suyu sadece hızlı ısıtmakla kalmıyor, elektronik kontrolü sayesinde tam olması gereken sıcaklıkta ısıtıyor.

HER İÇECEK İÇİN İDEAL SICAKLIK

Çay, çok ilgi bekleyen bir içecek. Her çeşidi tüm aromasını vermek için suda belli bir sıcaklıkta demlemeyi gerektirir. Bitki çayları ve kahvenin de kendine has ihtiyaçları var. İşte bu yüzden Ultimate Collection'ın dijital su ısıtıcısı suyu sadece hızlı ısıtmakla kalmıyor, elektronik kontrolü sayesinde tam olması gereken sıcaklıkta ısıtıyor.

HER ŞEY KONTROL ALTINDA

Suyla doğrudan temas sensörü sayesinde kaynama süresi sadece 12 saniyeye düşer.1.7 litre su seviyesi göstergesi sayesinde ise 1-6 arasında her bir fincan için gerekli miktarları gösterir. Dijital gösterge ise parmak ucu pratikliği ve güvenliğinizi düşünür.

DAHA GÜÇLÜ BİR TAT DENEYİMİ İÇİN

Ön-kaynatma fonksiyonu ile suyu arıtarak içeceklerin lezzet ve faydalarını arttırır.

TASARIMCI DOKUNUŞU

Makio Hasuike tarafından tasarlanan Yeni Ultimate Collection su ısıtıcısı, serideki diğer ürünlerle mükemmel uyum sağlar ve mutfağınızı daha da güzelleştirir.

ULTIMATE COLLECTION VİDEO