ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN VİDEO'YU İZLEYİN

DUAL FLOW SİSTEMİ

HER NOKTADA EŞİT PİŞİRME!

PİŞİRME KONTROLÜ
CONTROLLO TOTALE<br/>DELLA COTTURADual Flow Sistemi; fırının içindeki ısıyı en homojen şekilde dağıtır. Elektronik kontrolü sayesinde ısı değişiklikleri yaşanmaz, yemeğiniz tam kıvamında pişer.
ERGONOMİK DİZAYN VE ENERJİ TASARRUFU

Dual Flow Sistemi sayesinde fırın kapağıyla ana panel arasında mesafeyi 4 mm gibi çok küçük bir boşluk bulunur. Bu sayede ısı, fırının dışına çıkamaz. Hotpoint'in Luce serisindeki ankastre fırınlar, kategorideki* en tasarruflu fırın özelliğindedir. Luce fırınlar, A enerji sınıfı fırınlara göre %20 daha büyük tasarruf sağlar. 

*30.12.2010 tarihindeki ürün kataloglarında yer alan bilgilere göre 29 rakip ürünle karşılaştırma sonucu elde edilmiştir. 35 - 65 litre kapasiteli orta boy fırın kategorisi dikkate alınmıştır
 
 
EKSTRA GÜVENLİKLİ SOĞUK FIRIN KAPAĞI
PORTA FORNO FREDDA PER UNA SICUREZZA EXTRA.

Soğuk hava, fırının alt tarafından çıkmak üzere fırın kapağından içeri girer.

 
SEÇENEKLERE GÖZ ATIN

HIGH DEFINITION PİŞİRME TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

TEKNOLOJİYİ KEŞFET

KEŞFETMEYE BAŞLAYIN

HIGH DEFINITION PİŞİRME TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

ANAHTAR ÖZELLİKLER

Artı işaretlerinden birini seçerek HD pişirme teknolojisini keşfedin.

SOFT CLOSING

Bazı modellerde, fırın kapağının yavaşça kapanmasını sağlayan Soft Closing Sistemi bulunmaktadır.

LCD EKRAN VE KONTROL MONOKNOB

Dokunmatik panel, merkezi arama ve LCD ekran fırının çabuk taşıma sağlar. Dahası, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak 30 pişirme programları seçmenizi sağlar kolay ve sezgisel çalıştırılabilir cihaz,:, klasik tür ekmek, pizza, et, tavuk, balık, kek daha uzmanlaşmış yoğurt, pastörizasyon tipi ve programlar için olarak pirinç pilavı veya paella gibi yöresel yemekler.

TELESKOPİK RAILS

Pratik desteği yemeğin de pişiren olmadığını kontrol de için fırından çıkarılır teleskopik tepsi ya da ızgara, daha kolay ve daha güvenlidir.

TEMİZLİK DEVRİ PIROLITIK HIZLI TEMİZ

Kimyasal kullanıldığı otomatik temizleme programı.Uygun temizleme düzeyini ve kendisi temizlemek fırını seçin.Döngüsünden sonra, kül kalıntılarını temizlemek için yeterlidir.

LED AYDINLATMA

Kapının kenarında bulunan ışıklar gölge oluşturmayan yumuşak ışığı ile fırının tüm yüzeylerini aydınlatır. Bu sayede fırın kapağını açmadan da yiyecekler görülebilir ve gereksiz ısı kaybı engellenir.
KEŞFETMEYE DEVAM EDİN

HIGH DEFINITION PİŞİRME TEKNOLOJİSİNİ KEŞFEDİN

KATEGORİNİN EN DÜŞÜK TÜKETİMİ

Rezistans ve vantilatörün elektrik kontrol sistemi arasındaki optimum iyi izolasyon boşluğu sayesinde Hotpoint fırınları, kategorisinde en az enerjiyi harcar (0,63kW/saat*) * Bu veri, 35 - 65 litre kapasiteli orta boy fırın kategorisinde, 30.12.2010 resmi kataloglarındaki 29 rakip ürünle karşılaştırılarak elde edilmiştir.
KEŞFETMEYE DEVAM EDİN