ÖDÜLLER

TEKNOLOJI, TASARIM VE STIL
İşlevselliği ve avangart tasarımı bir araya getiren Hotpoint elektrikli ev aletleri, daima tüketicinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde üretilir. Hotpoint elektrikli ev aletleri, teknoloji ve estetik anlayışının bir sentezidir. Son teknoloji ile üretilen Hotpoint ürünleri, zarif ve etkileyici görüntüsüne  Tasarımcı Maiko Hasuike'nin yaptığı araştırmalar sayesinde kavuşur. Tasarımcının yaratıcılığı ve deneyimi, yüksek teknolojiyle birleşir ve tüm Hotpoint elektrikli ev aletlerine yansır. 

"HOTPOINT ÇAMAŞIR MAKINESI; AQUALTIS

Bir estetik harikası olan Aqualtis çamaşır makinesini kullanmak çok kolay! 8 derece eğimli yıkama haznesine sahip makinenin yönlendirme komutları da son derece kullanışlıdır. Ayrıca, yıkama haznesine konulan çamaşırları anında algılama ve yıkamanın bütün evrelerini kontrol etme özelliklerine de sahiptir."

ANKASTRE BUZDOLABI: QUADRIO

Hotpoint'in, Quadrio buzdolabı modeli, "Chicago Athenaeum-Museum of Architecture and Design" ve "European Centre for Architechture and Art Design and Urban Studies" tarafından 2009 Good Design ödülünü kazanmıştır. Quadrio, ilk dört kapılı buzdolabı olma özelliği ile Hotpoint'in en yenilikçi ürünleri arasındadır. 

2007 GRAND DESIGNS ÖDÜLLÜ ANKASTRE FIRIN

Dünyaca ünlü tasarımcı Makio Hasuike'nin tasarlamış olduğu 48 cm'lik Hotpoint fırın, evlere teknolojik çözümler getirdiği için, Grand Designs dergisi tarafından "Ev için Teknoloji" kategorisinde ödüle layık görülmüştür. Proje planlamacıları ve iç mimariye gönül veren herkese ithafen "Grand Designs Live in London" kapsamında verilen bu ödül, teknoloji ve yenilik alanında kendini göstermeyi başaran elektrikli ev aletlerine verilmektedir.