ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN VİDEO'YU İZLEYİN

ZONE WASH TEKNOLOJİSİ

MAKSİMUM TEMİZLEME GÜCÜ

EN ZORLU VE İNATÇI LEKELERİ ÇIKARAN MAKSİMUM TEMİZLEME GÜCÜ
%30 daha etkili performansla bulaşıklarınızdaki zorlu ve inatçı lekeleri çıkarmak için Yoğun Yıkama Programı'nı seçin. Ardından, Zone Wash Teknolojisi'yle bölgesel yoğun yıkama yapmak istediğiniz sepeti belirleyin.
ACTIVE OXYGEN TEKNOLOJİSİ'YLE KÖTÜ KOKULARI YOK EDİN
Bu yenilikçi teknoloji bulaşıklarınızdaki kötü kokuları tamamen doğal yollarla 24 saat sonra bile %71'e varan oranda yok eder. 
BULAŞIKLARINIZI YERLEŞTİRİRKEN MAKSİMUM ESNEKLİK İMKANI
​Yeni Flexiload Sistemindeki yaklaşık 20 farklı şekilde ayarlanabilir raflar ve teller sayesinde her şekilde ve boyuttaki tencere ve tava gibi mutfak eşyalarınızı makinenize rahatça yerleştirebilirsiniz.
SEÇENEKLERE GÖZ ATIN

KEŞFEDİN YIKAMA YÜKSEK TANIMI

TEKNOLOJİYİ KEŞFEDİN

Keşfet tuşuna tıklayın: Sağ taraftaki görüntü, ürünün ana özelliklerinin öne çıkartarak dönmeye başlayacak. Yüksek çözünürlüklü su high definition temizleme gücünü keşfedin .
SESLİ UYARI SİSTEMİ

KEŞFEDİN YIKAMA YÜKSEK TANIMI

ÖZELLIKLER

Puanları birini seçin ve High Definition yıkama keşfetmek

FLEXIPOWER

Geliştirilmiş elektronik kontrole sahip yeni değişken başınçlı motor sayesinde bulaşıklarınız seçtiğiniz programa en uygun su basıncıyla yıkanır. Böylece, seçilen her programda en iyi temizleme performansı sağlanır.

ÜÇLÜ SPREY SİSTEMİ

Birbirinden bağımsız kontrol edilebilen üçlü sprey sisteminin uyguladığı yoğun yıkama sayesinde seçtiğiniz sepette bulaşıklarınızı tertemiz yıkayabilirsiniz.

ZONE WASH YOĞUN YIKAMA

Yıkama işlemini tek sepette yoğunlaştıran Zone Wash Teknolojisi sayesinde bulaşıklarınızı Yoğun Yıkama Programı'na göre %30 daha etkili performansla yıkayabilirsiniz.

TASARRUF MODU

Zone Wash tuşuna bastıktan sonra Standart Yoğun Yıkama Programı'nı seçerek tamamen dolu olarak çalıştırılan Standart Yoğun Yıkama Programı'na kıyasla %25'e varan oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

AKTIF OXIJEN

Bu yenilikçi teknoloji bulaşıklarınızdaki kötü kokuları tamamen doğal yollarla 24 saat sonra bile %71'e varan oranda yok eder.
KEŞFETMEYE DEVAM EDİN