SİTE POLİTİKASI

www.hotpoint.com.tr sitesinin içeriği (bundan sonra "Site" olarak adlandırılacaktır), tüm veriler, ilanlar, her türlü bilgi, 

grafikler, görseller ve "©" sembolünün bulunduğu tüm materyaller, telif hakkı yasaları, uluslararası sözleşmeler ve diğer fikri mülkiyet yasa ve sözleşmeleri tarafından korunmaktadır. 

Site tüm içeriği Indesit Company Beyaz Eşya Pazarlama A.Ş.'ye (bundan sonra "Şirket" olarak adlandırılacaktır) aittir. Her hakkı saklıdır. 
Burada bulunan bilgilerin tamamı ya da bir kısmı, Şirket'in yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir yere aktarılamaz veya yüklenemez, 
başka bir yerde yayınlanamaz ya da dağıtımı yapılamaz. Sadece, kullanıcı sitede bulunan bilgileri kendi bilgisayarına kaydedebilir ve sadece kişisel kullanımı için sayfaları yazıcıdan çıkartabilir. 

Sitede yer alan marka ve logolar Şirket'in mülkiyetindedir ya da lisansı Şirket'e aittir. Şirket'in yazılı izni olmadan bu marka ve logolar çoğaltılamaz ve kullanılamaz. 

Şirket, üçüncü kişiler tarafından oluşturulan veya yayınlanan Site ile ilgili hiçbir içeriğin sorumluluğunu kabul etmez. 
Bu Site ile ilişkili siteleri ziyaret etmek isteyen şahıslar virüs ve diğer zararlı unsurlara karşı alınması gereken önlemler konusunda gerekli yükümlülüğü kabul ederler. 

Site'de başka sitelerin linkleri yer alıyor olması Şirket'in bu sitelerde belirtilen hizmetleri veren kuruluşlara sponsor ya da üye olduğu anlamı taşımamaktadır. 

E-mail ya da internet sunucuları kanalıyla Site'ye iletilen her türlü bilgi ve içerik gizlilik taşımayan muhteviyat olarak kabul edilir. 
Şirket, gizlilik konusunda herhangi taahhüt ve yükümlülük taşımaz. Bilgi ve içerik gönderen kişiler (i) gönderilenlerin Şirket tarafından kullanılabileceğini, 
yayınlanabileceğini ve üçüncü şahıslara gösterebileceğini kabul eder; (ii) bahsi geçen içeriğin yayınlanabilir olduğunu garanti eder ve (iii) gönderilen bilgi 
ve içerik ile ilgili üçüncü şahıslardan gelebilecek eylemler konusunda Şirket'in zarar görmemesini temin eder. 

Site, Şirket'in teşebbüsleri ve iş alanı ile ilgili bilgileri kamunun erişimine sunmuştur. Bu bilgiler aynı zamanda bazı profesyonel 
meslek gruplarının da erişimine sunulmak üzere paylaşılmıştır (örn. gazeteciler, finans analistleri ve yatırımcılar). 

Şirket, tam ve güncel verileri paylaşmayı amaçlamaktadır; fakat kasıtsız olarak, hatalı veya kusurlu bilgi yayınlanma ihtimali de bulunmaktadır. Tespit edilen tüm hatalı veriler düzeltilecektir.